Paditet Kryeprokuroja e Përgjithshme

Aktualitet

Kryeprokuroja e Pergjithshme, Arta Marku, eshte paditur nga ish funskionarja e prokurorise Rovena Gashi, pas shkarkimit te kesaj te fundit.

Padia eshte bere prane Gjyaktes Administrative te Tiranes.

Shkarkimi im eshte i pavlefshem dhe per kete arsye kerkoj pavlefshmerine e ketij urdheri dhe kthimin tim ne postin e meparshem-citon ne padine e saj znj Gashi.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?