Basha për shkarkimin e Çakos: Është kokë turku! Video

Aktualitet

Lulzim Basha, e ka konsideruar si tejet të vonuar, shkarkimin nga detyra të kreut të Policisë së Shtetit, Haki Çakos. Basha e ka marrë lajmin nga mediat ndërkohë që jepte një deklaratë pas takimit me aleatët dhe i pyetur prej tyre, deklaroi:

“Nëse është e vërtetë, është një hap tejet i vonuar, një tjetër treguas i krizës së thellë që e ka zhytur krimi institucionin e Policisë, por Çako është një kokë turku, sepse ai drejtohet nga Rama, Tahiri dhe Xhafaj, lidhjet e të cilit janë të njohura.”

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?