Zaptohen trotuaret tek “Komuna e Parisit” me lejën e Bashkisë

Aktualitet

Zaptimi i trotuareve dhe pjeseve te tjera te rrugeve, tashme eshte bere fakt dhe shihet me sy te lire kudo neper Tirane. Fotoja qe na mberriti nga ‘Komuna e Parisit’ eshte bere ne nje vend ku aty Bashkia nuk te lejon as dhe antenen  ta vendosesh pa lejen e saj. Kjo perzgjedhje dhe kjo maskarade e zaptimit te trotuareve kane si zanafille te tyre” shperblimin” e atyre qe i kane ndihmuar neper fushata dhe sot nuk kane me fuqi ti levizin prej aty. Ruget jane kthyer ne geto plasmasesh dhe arkash te mbushura me mbeturina, ç’ka bejne qe keto rruge te perfshihen nga ndotje masive.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?