Kryemadhi në Skrapar, takohet me strukturat: Këtu është hedhur themeli i LSI

Aktualitet

Monika Kryemadhi ka zhvilluar paraditen e sotme një takim me strukturat e partisë në Skrapar. Para të pranishmëve, Kryemadhi tha se themeli i LSI është hedhur në Skrapar.

“LSI është në opozitë sot, pasi ne nuk donim të ishim pjesë e farsës. Votat në zgjedhjet e 25 qershroit u blenë me paratë e drogës. LSI është një forcë politike që sjell besimin dhe ndryshimin”, u shpreh Kryemadhi.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?