Nga Kreshnik Çollaku: Një shaka pa kripë e Kryetarit të Bashkisë.

Aktualitet

Ftoj kryetarin e Bashkise te dale pas ores 20.00 ne lagjen e Kombinatit dhe zonat afer. Banoret detyrohen te mbyllin dritare e dyer,te izolojne cdo kontakt me ajrin. Helmet qe leshojne djegia e plehrave ne Sharre jo vetem ndot por rrezikon te helmoje njerezit. Ne ato zona ka te rritur e te moshuar qe nuk marrin dot ajer te paste.

Ne ato zona ka femije qe po rriten mes helmit qe u futet ne mushkeri.
Helmi qe thithin qytetaret e Tiranes ne ato zona eshte cmimi miliona euro qe i paguhet klienteve te pushtetit,te cilet me pas kujdesen te blejne votat per te mbajtur pushtet dhe maxhoranca.

Zoti Kryetar i Bashkise,Tirane eshte dhe jashte qendres se saj.
Shkoni atje,thithni helmin qe ata thithin…pastaj kerko ndergjegjen dhe nese nuk ju ka lene,e dashte Zoti turperoheni per genjeshtren e Tiranes kampione e pastertise se Ballkanit.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?