Kjo është e bija e Kadaresë që votoi kundra Amerikës

Aktualitet

Ambasadoria e Shqipërisë në OKB, është e bija e shkrimtarit të madh Ismail Kadare dhe ajo quhet Besiana Kadare.

Ajo sot nuk votoi kundër Izraelit, por kundër Amerikës dhe pritej që së paku të kishte abstenuar.

Në foto e mëposhtme shfaqet Rama dhe e bija e Kadaresë.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?