Tragjike/ Rrjedhje gazi në një apartament në Vlorë. Dy viktima

Aktualitet

Nje rrjedhje gazi ka ndodhur pak me pare ne nje apartament ne Vlore. Dyshohet se ka dhe viktima.

Nga raportimet e para informohemi se ka dy viktima. Viktimat dyshohet se jane nje cift te moshuarish.

Policia ka mberrit ne vendngjarje dhe ka rrethuar zonen perreth apartamentit. Akoma nuk behen me dije emrat e dy te moshuarve.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?