Nga Albert Loci/ Mirënjohje çdo protestuesi që iu bashkua protestës së djeshme!

Aktualitet

Faleminderit cdo te riu e te reje te forumit rinor si dhe cdo anetari/e te PD Lezhe! Faleminderit qe i gjendeni prane Partise Demokratike ne cdo rast e cdo kauze te ngritur prej saj per te miren e Shqiptareve.

Ajo qe ndodhi sot ishte turpi i rralles qe prodhoj ai parlament.Por mos u cudisni e mos u demoralizoni miqte e mi. Kjo e sotmja te na sherbeje te gjitheve si nje mesim per shume gjera,por VERTETE per shume gjera per te ardhmen tone.

Gramoz Ruci,Edi Rama & Co nuk “luftohen” me fjale te bukura te njerezve te pispillosur e xhelera flokesh. Por me BURRA,GRA te RINJE qe e kane ne gen PD dhe qe e kane vuajtur diktaturen ne familjet e tyre. Partia Demokratike ka qene,eshte dhe e tille do te mbetet shprese per kete vend. Zoti e bekofte Shqiperine!

Albert Loci- Kryetar i FRPD, Lezhe!

Rezultate imazhesh për protesta e djeshme te kuvedi shqiperise

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?