Rama tërbohet brenda sallës së Kuvendit/ Video

Aktualitet

Edi Rama është filmuar gjatë seancës së Kuvendit të Shqipërisë duke i bërtitur gardistit që po e mbronte me çadër.

Pamjet janë filmuar në momentet kur mazhoranca ishte duke votuar kryeprokuroren e re, dhe mazhoranca ra në 69 vota.

© SYRI.net

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?