Basha hyn në seli dhe mbledh grupin parlamentar të PD para protestës

Aktualitet

Lulzim Basha sapo ka hyrë në selinë e PD rreth orës 8:00 dhe nga burime mediatike mësohet se ka nisur një mbledhje me Grupin Parlamentar të PD-së.

Ndërkohë që protestuesit do të jenë jashtë Kuvendit në orën 9:30, deputetët e PD dhe ata të aleatëve të saj do të hyjnë në Kuvend për të protestuar nga salla plenare.

Kësisoj, pritet një përballje e fortë politike e organizuar dhe e alternuar brenda dhe jashtë Kuvendit njëherësh.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?