E frikshme/ Një fantazëm është filmuar nga kamerat, teksa futet në dhomën e një shtëpie. Video

Stil/Jetë

Një video e frikshme po qarkullon së fundmi në internet. Një fantazëm është filmuar nga kamerat, teksa futet në dhomën e një shtëpie.

Pronari i kësaj shtëpie, Stephen Lee fillimisht i kishte instaluar kamerat për të regjistruar partnerin e tij James, dhe dy qentë e tyre. Por pas një sërë ngjarjesh të pashpjegueshme, ai u bind se kishte diçka që nuk shkonte me shtëpinë e tij. Kështu ai vendosi të shihte me vëmendje pamjet. Në video duket se si fantazma futet përmes murit brenda në dhomë, dhe më pas shpërndahet nëpër shtëpi.

9
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?