Meta pret Presidentin e Malit të Zi

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka pritur sot paradite, Presidentin e Malit të Zi, Filip Vujanoviç, i cili i është përgjigjur ftesës së tij për të vizituar Tiranën.

Pas pritjes ceremoniale dhe bisedimeve mes të dyve, të dy presidentët do të mbajnë një konferencë të përbashkët shtypi për mediat.

0 0 vote
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments