Magjike/ Merr topin nga mbrojtja dhe realizon një super gol. Video

Sport

Strasbourg ka mposhtur Bordeux me rezultatin 0-3, në një ndeshje ku vendasit në letër ishin favoritë të padiskutueshëm.

Të tri golat kanë qenë shumë të bukur por goli i tretë është me të vërtetë spektakolar.

© SYRI.net

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?