Supermodelja shqiptare që 18-vjetorin e festoi në Çadrën e Lirisë dhe idhull ka Dr.Berishën! FOTO

Stil/Jetë

Ajo eshte Ada Deda dhe eshte  vajza e ish deputetes demokrate, e cila me nje bukuri te lindur natyrale dhe me sharm te arrire, po trondit pa u ndjere boten e modelingut shqiptar e shume me gjere. Studente e vitit te pare te Gazetarise edhe pse nuk preferon shown e dukjen mediatike, ajo bie pernjehere ne sy.

Në turin e fundit ne Milano 18-vjecarja, Ada Deda, la impresion te vecante jo vetem per performancen, por dhe per pergjigjet ndaj gazetareve ku spikaten dy prej tyre. E pyetur per ngjarjen qe e ka impresionuar, ajo permendi festen e pervjetorit te saj te 18-te ne Çadren e Lirise te ngritur nga opozita.

Ndersa lidhur me idhullin e saj ajo nuk permendi modele a moderatore te botes se modes, por tha prere dhe e vendosur: “Idhulli dhe engjelli im eshte Dr.Sali Berisha”. Gazetaret e modes natyrisht u shokuan nga pergjigja e supermodeles, por shtesa e saj ne shpjegim te le pa mend. “I perkas brezit qe po i reduktohet shpresa ndaj i rikthehem liderit qe i dha shpresen prinderve te mij”. SPRINT.AL

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?