Rama: Adi Krasta mund ta konsiderojë ngjarje darkën me mua, jo unë!

Politike

I ftuar në emisionin “Studio e Hapur” të Eni Vasilit, ndër të tjera kryeministri Rama ka folur edhe për marrëdhënien e tij me miqtë politikë dhe jo politikë.

I gjendur disi i papërgatitur ndaj pyetjes së gazetares Vasili lidhur me “darkën e gabuar” dhe të shumëpërfolur me Adi Krastën (çfarë ndodhi) kohë më parë, Rama u shpreh se, Krasta mund ta konsiderojë ngjarje darkën me të, ndryshe nga ai që s’e konsideron të tillë.

Kryeministri vendit foli gjithashtu edhe për marrëdhënien e tij me Fatos Nanon, Lulzim Bashën,  Ben Blushin dhe ish kryeministrin e vendit, z. Sali Berisha për të cilin theksoi se, “është padiskutim një lider, por ndryshe nga ai, që i përket një tjetër format lideri”.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?