Sot në orën 18:30 Kombëtarja shqiptare do të luajë miqësore kundër Turqisë. Ja formacioni

Sport

Sot në orën 18:30 Kombëtarja shqiptare do të luajë miqësore kundër Turqisë.

Mund të quhet epoka e re e kuqezinjve pasi në këtë ndeshje mungojnë Basha, Kukeli, Abrashi, Agolli dhe Kace që më parë kanë mbajtur peshën e mesfushës.

Tani trajneri Panucci kërkon të provojë eksperimente nga të rinjtë që ka grumbulluar si Qaka, Aliji, Ajdarevic, Ramadani, Lilaj etj.

Është e përditshmja ‘Panorama Sport’ e cila ka publikuar dy variantet për formacionin e Shqipërisë kundër Turqisë.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?