Jola Puci hedh në treg “Sa fjalë”

Kengetarja, Jola Puci, ka hedhur ne treg clipin e saj te fundit me kengen” Sa fjale”.

Një këngë për zemrën – krenarinë dhe fjalën, citon nder te tjera kengetarja. Kenga vjen ne bashkpunim me:

Audio Production – Recording ART Studio

Orkestrimi & Mixmaster – Artion Qamili
Composer – Egir Mataj

VIDEO ALER.

Ndiqni kengen e kenduar nga Jola Puci “Sa fjale”.

Jola Puci – Sa Fjale (Offical Video)

Audio Production – Recording ART StudioOrkestrimi & Mixmaster – Artion QamiliComposer – Egir MatajVIDEO ALER

Posted by Jola Puci on Sunday, November 5, 2017

SPRINT.AL

0 0 vote
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments