Manjani ka një tjetër mesazh për Ramën: Nusja e re me brimë të …

Aktualitet

Lidhur me deklaratën e dhënë nga kryeministri Edi Rama për nisjen e një aksioni të gjerë të goditjes së krimit dhe bandave të lidhura me politikën, që do të udhëhiqet nga agjentë të FBI-së amerikane, agjentë gjermanë dhe italianë që vijnë këtë javë në Shqipëri.

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani  shprehet se e gjitha kjo është një riciklim e cila nuk të çon askund.

”Aaaa do bëka“task force” në polici kundër krimit! Te cila polici?! Te e Çakos, apo tek e hashashit?! Nusja e re me brime t’vjetër…”, shprehet Manjani.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?