Majlinda e ‘papunë’, e bija majë Kullës Eifel. FOTO

0

Vajza e ish-deputetes së PD-së, Majinda Bregut, Kejda Ajazi, merr vazhdimisht vëmendjen e medias. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe me pamjen e saj di të jetë gjithnjë në qendër të vëmendjes.

Nga postimet e kohëve të fundit është lënë të kuptohet se bukuroshja jeton në Belgjikë. Por, mesa duket Kejdës i pëlqejnë udhëtimet, në postimin e saj më të fundit ajo ndodhet në Paris. Mbi taka të holla Kejda shfaqet mjaft në formë mbi një ndërtesë të lartë përballë kullës Eifel. Nuk dihet nga i burojnë gjithë këto të ardhura për të bërë këtë jetë luksi në një kohë që e ëma e saj, pat deklaruar në media se tashmë është e papunë.

Rezultate imazhesh për kejda ajazai

Imazh i ngjashëm

 

Rezultate imazhesh për kejda ajazai

Rezultate imazhesh për kejda ajazaiRezultate imazhesh për kejda ajazai

Rezultate imazhesh për kejda ajazai

 

Rezultate imazhesh për kejda ajazai

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

About The Author