Paloka: Letra nga Italia mori dhe Rroshi

Aktualitet

Nga keto letrat qe po tund Tahiri, moren dhe Roshi i Kavajes dhe nje pjese e te inkriminuarve te tjere te Rames, madje edhe kur kishin qene te denuar e jo thjesht te hetuar.”

Edi Paloka e deklaroi këtë sapo Saimir Tahiri shpalosi para medias, një dokument që ai pretendoi se e nxirrte të pafajshëm nga hetimet e bandës së Habilajve dhe trafiku i drogës.

Ky, Tahir Habilaj , duhet te pyesi Ramen ( se keshtu sqarohet dhe publiku);
Pse e largoi nga minister?
Pse me gjithe se ishte “ministri me i suksesshem “ dhe me gjithe “suksesin” ne zgjedhje , nuk e vuri me ne listen e ministrave?
Pse e perjashtoi nga grupi parlamentar ?
Rama di ndonje gje me shume apo nuk di asgje per kete ceshtje?
Shume shpejt shqiptaret do marrin me shume se keto pergjigje pavarsisht ka apo jo vullnet Rama ta bej nje gje te tille.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?