E qeshura pafund/ Moderatori dhe këngëtarja nuk ndalen. Video

0

Kjo që ka ndodhur tek “Një kat më lart” nuk mundet të mos ju bëj te qeshni me lot.

Këngëtarja Blerina Braka ishte e ftuar në programin “Një kat më lart” të Ermal Peçit, teksa ka mjaftuar e qeshura e saj, që xhirimet të mos vijojnë në rrjedhën normale.

E qeshura u kthye në kryefjalë. Mos humbisni videon gjatë programit “Një kat më lart”.

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

About The Author