Rama mbledh sot grupin parlamentar të PS

Kryeministri Edi Rama pritet të mbledhë sot grupin parlamentar.

Mbledhja pritet të nisë në orën 09:00 në kryesinë e Kuvendit.

Mësohet se në këtë mbledhje do të firmoset marrëveshja e bashkëpunimit mes deputetëve dhe ministrave.

0 0 vote
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments