Shihni si hajduti vjedh këpucët tek xhamia e Rrugës së Kavajës. VIDEO

Aktualitet

Ahmed Kalaja ka publikuar një video ku demaskon një të ri i cili hyn në xhami për të vjedhur.

Ndërsa hiqet si besimtar, i riu ka bërë një gjest të pafalshëm, ka hyrë brenda dhe u ka vjedhur këpucët njerëzve që shkojnë për t’u falur.

Të gjitha lëvizjet e tij janë fokusuar nga kamera dhe identiteti i tij është bërë publik në profilin në në Facebook të imamit Kalaja. “Hajduti nga rruga vjedh në xhami”,- shkruan ai në profilin e tij.

Ndërsa vjedhja përbën vepër penale, nuk dihet nëse imami do të kallëzojë në polici të riun.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?