Noka: Prokuroria e Krimeve të Rënda e konfirmoi, trafikimi i drogës me bekim politik

Flamur Noka ka deklaruar pak më parë se, Prokuroria e Krimeve të Rënda ka konfirmuar atë që opozita ka thënë gjithmonë, që trafikimi idrogës është bërë me bekim politik.

“Këtë e kanë konfirmuar pikë për pikë sipas një medieje investigative. Prokuroria e Krimeve të Rënda ka konfirmuar që mbjellja dhe trafikimi i drogës është bërë mme bekim politik dhe bashkëpunim të forcave policore.

Është shtrirë në gjithë kupolën e policisë, ndaj dhe ky veting është s, thow i radhës. Sepse duhet të vazhdojë me Edi Ramën që është kthyer në Kolumbi të Europës-tha Noka.

0 0 vote
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments