Kap burrin duke e tradhtuar, poston videon në Facebook. VIDEO

Aktualitet Te tjera

Tashmë është bere e udhës qe shume ndarje,bashkime te behen publike per njerezit ne rrjetet sociale,qofshin këto te njohur ose te panjohur por ky burre ka publikuar krejt dicka tjetër. Ajo ka kapur burrin e saj me nje njeri tjeter dhe te gjithe skenen nga fillimi ne fund e ka publikuar ne facebook duke bere qe rrjeti te shpertheje ne komente. Video nuk ka ndenjur per kohe te gjate per shkak te politikes se facebook po jane dashur vetem pak minuta qe ate ta marrin te gjitha mediat.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?