Xhensila dhe Bes Kallaku të zhveshur në shtrat/ Foto

0

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë duke shijuar muajin e mjaltit në Maldive.

Megjithatë këngëtarja bukuroshe duket se nuk qëndron dot pa i dedikuar Besit disa fjalë mjaft të ëmbla përmes një foto ku të dy shfaqet më të dashuruar se kurrë me njëri-tjetrin.

“Me syt e tu shoh vetem parajsen…,” – përfundon postimi i Xhensilës në rrjete sociale.

Por më shumë ka tërhequr vëmendje imazhet që transmetojnë këto fotografi, ku shikohet çift në shtrat, të zhveshur dhe duke u ledhatuar me njëri-tjetrin.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

About The Author