Adi Krasta përplaset sërish me pronaren e Top Channel/ I fshin programin nga Yuotube.

Adi Krasta realizoi nje sezon të “E Diell”, program qe pati nje mbeshtetje te forte te kritikes e vleresim publik.

Nga burime te brendshme ne TCH mesohet se monologu me te cilin Krasta hapi programin e fundit te sezonit shkaktoi nje carje te forte mes prezentatorit dhe administratores Hoxha dhe TCH, e cila mori vendimin arbitrar per te hequr nga Youtube te gjithe programin prej 200 minuta i cili edhe sot nuk gjendet kur kerkohet.

Ja çfare shkruan ne statusin e tij Krasta:

Image

0 0 vote
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments