Sali Berisha sulmon Bashën?

Gazetari Çim Peka, sapo bëri publike një pjesë të intervistës që do transmetohet sonte në emisionin e tij “Fakt”. Gjatë kësaj interviste Berisha është shprehur se lista e kandidatëve për deputet ka qënë lista Basha dhe jo lista e PD.

Ja se çfarë ka thënë ndër të tjera z Berisha:

Sali Berisha: “Keshilltaret e Lulzim Bashes jane dizastro. Ajo nuk ishte lista e PD, por lista Basha. Disa perjashtime jane te papranueshme. Une s’do e beja kurre ate liste. Por ne ka nje njeri qe e di se une besoja se Lulzim Basha fitonte edhe me kete liste, ai eshte Cim Peka. Raportimet e mediave per ato qe ndodhen ne grupin parlamentar ishin korrekt. Marrevshja me Ramen?”.

Intervista e plote do transmetohet ne oren 20.00

0 0 vote
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments