Sali Berisha ka uruar besimtarët myslimanë për festën e Kurban Bajramit.

Sali Berisha u ka uruar besimtarëve myslimanë dhe gjithë shqiptarëve sot, festën e Kurban Bajramit.

“Gëzuar Kurban Bajramin! – shkruan Berisha në Fb, ku publikon edhe një foto familjare. – Nga zemra urojmë që Bajrami tjetër, më mirë të gjejë të gjithë shqiptarët. Gëzuar!”

0 0 vote
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments