Çollaku/ Qëndrimet e PD merren dhe përcaktohen e më pas edhe shpallen nga forumet e PD

Ka nje spekulim mendjelehte nga te gjitha palet (ata qe i thone e ata qe i besojne) lidhur me qendrimet e PD.

Deklarata,opinione,komente,statuse individesh,merren komentohen analizohen e gjykohen si qendrime te PD.
Qendrimet e PD merren dhe percaktohen e me pas edhe shpallen nga forumet e PD.
Kjo eshte nje tradite etike por dhe nje detyrim statutor.

Asnje verdikt nuk eshte i tille nese nuk kalon nga forumet e PD dhe shpallet nga Kryetari i PD. (si edhe percaktohet ne statutin e PDSH)

Lojrat individuale te protagonizmit jane interesante por ato kane nje kufi,dhe gardianet e ketij kufiri jane statuti dhe forumet e PD.

0 0 vote
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments