Mimoza Hajdarmataj/ Drejtësia e Zotit nuk do mungojë për Arditin e parritur. Video

Aktualitet Te tjera

Cfarë ban afër makinës time mistrec… !?! Sepse veç te mirët kanë makina t’bukura zotni… Unë shes andrra zotni, …a e don nji andërr. Ato me lumtuni i kam lirë,…

….” Arditi i parritun”

Sot një vit , nga fundi tragjik i adoleshentit nga Tropoja Ardit Gjoklaj. 
Vrasje e pastër e mafies në pushtet dhe e pushtetit vënë në funksion të saj.
Arditi një i ri shëmbullor në cdo vlerë, është precedenti më dramatik i thundrës së mjerimit, nën të cilën e ka zhytyr kjo qeveri dhe rilindasit, Shqipërinë dhe shqiptarët.

1 vit mungesë drejtësie për një vrasje makabër…
…ëndrra të varrosura….jetë e ndërprerë në mes.
Vënien e drejtësisë dhe zbardhjen e kësaj vrasjeje e ka bllokuar shteti duke lënë të tronditur thellë shpirtrat e prindërve, të afërmve dhe miqve të Arditit.

Drejtësia e Zotit nuk do mungojë për Arditin e parritur.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?