Ja sa do të fitojë trajneri i ri i kombëtares

Sport

Trajneri i ri i kombëtares sonë ashtu siç u raportua dhe nga Albeu.com ditën e djeshme do të jetë një Panuçi.

Panuçi është një nxënës i Fabio Capellos dhe ka qënë pjesë e stafit të tij në vitin 1996 ku fitoi kampionati atë vit dhe një vit tjëtër më vonë fitoi Ligën e Kammpionëve. Ai do të nënshkruajë një kontratë 2 vjeçare 4 muaj, përcjell Albeu.com.

Ish lojtari i Milanit, Romës dhe Realit të Madridit do të përfitojë 20 mijë euro në mua

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?