E fundit/ Edi Rama takohet për dy orë rrjesht me Fatos Nanon

Aktualitet Te tjera

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një takim kokë me ish-Kryeministrin dhe ish-kryetarin e PS Fatos Nano.

Takimi mes tyre është zhvilluar në vilën qeveritare në Durrës, raporton News24.

Rama-Nano u takuan rreth orës 17:30 dhe biseduan për më shumë se 2 orë.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?