Arian Galdini/ Sistemi dy partiak nën sundimin Kryetarokratik është rregjim i tipit Një burrë, një burrë. Video

Aktualitet Te tjera

Pedagogu Arian Galdini ka publikuar ditën e sotme një tjetër videomesazh ne faqen e tij në facebook. Duket se ish-Kryetari dhe themeluesi i LDE – Partia për Liri, Demokraci dhe Etikë, synon të ndërtojë një traditë në komunikimin e tij publik nëpërmjet ktyre videomesazheve.

Galdini e quan këtë strategji të re të tij si fazën nistore të kontrate me publikun.

Pedagogu i Fakultetit Ekonomik në Universitetin Luarasi si edhe Presidenti i Akademisë për Admknistrim, Lidership dhe Qeverisje, Arian Galdini paralajmëron se ne ditët, javët e muajt në vijim, ai do të jetë edhe më aktiv dhe më synues në politikë.

Në videomesazhin e ditës së sotme, Arian Galdini jep këndvështrimin e tij mbi fushatën elektorale, zgjedhjet e 25 qershorit dhe bipartitizmin e propaganduar nga Kryeministri Edi Rama.

https://www.facebook.com/galdiniar/videos/10154389228756619/

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?