Besnik J Aliaj/ Vakum urbanistik dhe human në Tiranë. Foto

Shikoni pa koment, si është katandisur qëndra e Tiranës!

 

Fotografia e Besnik J. Aliaj

Fotografia e Sokrat Turtulli

Fotografia e Sokrat Turtulli

Fotografia e Sokrat Turtulli

Fotografia e Besnik J. Aliaj

Fotografia e Besnik J. Aliaj

0 0 vote
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments