Malltezi/ 1 milionë dolllarë nga taksat tona për 1 studim?! FOTO

Ekonomi

Drejtuesi i Departamentit të Mjedisit, Turizmit dhe Pyjeve në Partine Demokratike, Abi Malltezi, ka bere publike shperdorimet me taksat tona ne lidhje me nje studim ku jane harxhuar 1 milion euro.

Ja çfare shkruan ne statusin e tij, z Malltezi:

1 milione dolllare nga taksat tona per 1 studim?! Me gjeni nje vend normal ku ndodh kjo gje, edhe te BE po deshet ma gjeni. Turp. Vjedhje ashiqare e fondeve publike per t’i perdorur parate per te blere vota ose bandite. Studimi ne fjale hartohet cdo vit dhe publikohet cdo vit nga i njejti institucion qe tani po tenderon 1 milione usd per gjoja nje studim. Hajdute te pangopur!

Fotografia e Abi Malltezi

Fotografia e Abi Malltezi

SPRINT.AL

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?