Drejtorët dhe mësuesit e Kukësit nën urdhërat e Safet Gjicit për fushatë./ Foto

Aktualitet Politike

Ish kryeministri Sali Berisha ka denoncuar publikisht një tjetër rast, ku punonjës së administratës shtetërore në Kukës, bëjnë fushatë.

Berisha, teksa përcjell në faqen e tij në “Facebook” mesazhet dhe fotot e ardhur në adresë të tij nga qytetarë, akuzon Safet Gjicin, i dyti në listën për deputetë të PS-së në qarkun Kukës, si “supermafioz qe vjedh me rojet e tij Banka dhe fiton tendera”.

Image

Mesazhet

“Pershendetje Doktor! Uroj te jesh mire! Ja adminstrata Kukes te angazhuar ne fushate drejtoresha shkolles  HAMDI PELIVANI. Te njesis adminstrative zapod. Te Bashkis Kukes. Dhe disa koleg te saj, drejtori DAR Kukes.

Pershendetje Doktor! Uroj te jesh mire! Ja drejtori Drejtoris Arsimor Kukes ne fushat, personi ulur dhe mesues po ashtu. Ky ne kembe eshte mesues.

Ndersa ajo gruaja me syze eshte drjetoresh shkolle ne njesin Adminstrative Zapod te bashkise  Kukes.

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?