Enkelejda Veliu/ Dëgjo njëçik këtu

Aktualitet Shkrime

Ti…ti…edhe ti qe do te ikesh…
Flisni ne vete te pare njejes, dhe doni qe deputet tju bejne ne shumes…
Domethene..votat i paskeni te privatizuara..?!
Nese dikush..mund te kete arsye te forte pér ti ikur listes, mos e ktheni ne trend…
Ju..
Burrat e “forte”..
Qe nuk guxonit dhe like te benit…te statuset kritik.
Kishit kohe mjaftueshem, per te bere qe institucioni te funksiononte.
Duke kerkuar dhe bere analiza…per humbje dhe fitore, nderkohe qe atributet nuk i ndani me te tjere…
Kishit kohe mjaftueshem..qe nderkohe qe gdhiheshit dhe ngryseshit te zyrat e PD, ta keshillonit kryetarin per vijimesine, nderkohe qe kerkuat dhe lobuat vec per vete…ne tejngopje, drekash dhe darkash..apo selfie kryetaresh.
Emrinne liste fituese…
Thjesht…
Tani nuk iu perkon numri me emrin…

Kaq kerkuat…kaq iu dhane.
Tjeter histori listimi ne renditje

Boll u cartet…!

Nuk eshte koha dhe vendi sot ,te jemi kunder njeri tjetrit..!

Mos e beni per Bashen dhe per “ata”…
Bejeni per ne..!

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?