Berat Buzhala për Ramën/ Pse more nuk po e lidhni?

Aktualitet Shkrime

Berat Buzhala ka reaguar ashpër për veshjen e Edi Ramës në takimin e djeshëm në Bruksel mes Federica Mogherinit dhe Kryeministrave të Ballkanit.

Statusi në Facebook i Berat Buzhalës:

Kqyre cka ka veshe ky i Shqipnise. O Ermal Mulosmani, a po krenoheni more hic a jo a? Cka po thojne t’shpise per kete stil te Edit, ne takime te nivelit te nalte?
Une po besoj qe ky ne OKB ish kane mire me shku, edhe me fol aty, me shorce te Juventuesit.
Pse more nuk po e lidhni? Izolojeni dikah, se hore…

Image

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?