Ilir Meta ia merr valles. VIDEO

Aktualitet

Për ata që mendojnë se Meta është mërzitur nga marrëveshja Rama-Basha, duhet të shohë pamjet, që Monika Kryemadhi i ka publikuar në Facebook.

Natën e kaluar, presidenti i ardhshëm është lëshuar në kërcim bashkë me nusen dhe dhëndrrin. Ka habitur edhe bashkëshorten e tij që e pranon se është bërë xheloze.

Ja çfarë shkruan Monika në Facebook.

 Thonë që dasmat në ditë me shi jane me bereqet. 😁😁👰🏻🤵🏻
Këtij çifti të ri, bashkë me Ilir Metën, i uroj edhe unë të trashëgohet.Afrimit nga Zall Bastari dhe nuses së tij i uroj të jenë përherë të lumtur bashkë. 🙂🙂🙂🙂
Por meqë nuk kam bërë dasëm vetë, dhe u ndjeva pak “xheloze” për kërcimin e Ilirit, them t’ia jap shansin të kërcejë edhe me mua, nëse bëjme edhe ne një dasëm tradicionale.😉😉😉😁😁-

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?