Reshjet përmbysin Durrësin e Dakos

Aktualitet

Shiu që ka përfshirë në këto momente qytetin bregdetar të Durrësit ka krijuar vështirësi qarkullimi në rrugët kryesore dhe dytësore.

Rrugët pranë Bashkisë janë të mbuluara nga shiu, ndërkohë që si pasojë ka probleme me lëvizjen e automjeteve.

Moti i keq me shtrëngata shiu ka sjellë dhe vonesa në ankorimin e trageteve në portin e Durrësit.

Rezultate imazhesh për permbytje ne durres

Rezultate imazhesh për permbytje ne durres

Rezultate imazhesh për permbytje ne durres

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?