Monika Kryemadhi/ Berisha është burrë shteti, i lexuar dhe e mban fjalën

Aktualitet

E ftuar në “Xing me Ermalin” Monika Kryemadhi ka treguar se politikani për të cilin ka më shumë respekt ajo është Sali Berisha.

“Për mua Berisha është ai i pari për të cilin kam respekt. Ai është burrë shteti, i lexuar dhe e mban fjalën duke u shkuar deri në fund marrëveshjeve”, tha Kryemadhi.

Rezultate imazhesh për kryemadhi berisha

Total 6 Votes
3

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?