Ç’po ndodh? Të gjithë po falen tek zyra e Berishës

Aktualitet

Burime nga zyra e BE-së në Aba Center janë shprehur se kreu i Kuvendit dhe Ilir Meta është duke zhvilluar një takim me ish-kryeministrin Sali Berisha.

Takimi është mbajtur në zyrën ish-kryeministrit.

Burime thanë se biseda mes presidenti të ri dhe Berishës ka zgjatur 30 minuta dhe është diskutuar për situatën politike në vend.

Pas Ilir Metës, ish kreut të LSI-së, edhe kryetari i Partisë Republikane Fatmir Mediu ka shkuar në zyrat e ish kryeministrit Sali Berisha në Aba Center.

Mendohet se në qendër të takimit mes Mediut dhe Berishës do të jetë situata politike në vend.

Gjithashtu burime te sigurta bejne me dije se të tjere perfaqesues te politikes do jene prezent ne zyren e Berishes.

Ç’eshte gjithe ky besim tek z Berisha per politiken në vend?

Total 18 Votes
4

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?