Erenestina Halili nderohet me çmimin për librin poetik më të mirë të vitit 2017. Foto

Art
0

Gazetarja dhe pedagogia, Erenestina Halili është nderuar me çmimin për librin poetik më të mirë të vitit 2017.

Çmimi i është dorëzuar në panairin kombëtar të librit “Fieri 2017”. Vëllimi që ajo ka shkruar titullohet “Gjëma e Erës” dhe i dedikohet djalit të saj. Vëllimi poetik është klasifikuar si libri poetik më i mirë i vitit.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

About The Author

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of