Erenestina Halili nderohet me çmimin për librin poetik më të mirë të vitit 2017. Foto

Art

Gazetarja dhe pedagogia, Erenestina Halili është nderuar me çmimin për librin poetik më të mirë të vitit 2017.

Çmimi i është dorëzuar në panairin kombëtar të librit “Fieri 2017”. Vëllimi që ajo ka shkruar titullohet “Gjëma e Erës” dhe i dedikohet djalit të saj. Vëllimi poetik është klasifikuar si libri poetik më i mirë i vitit.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?