Nga Erald Shulla/ Nuk ishte protestë, por referendum

Aktualitet

Nuk ishte Proteste.
Ishte Referendum, jo me votim te manipuluar sic bejne zakonisht ata të PS.
Por me prezencen e 600 mije Shqiptareve te ndershem per zgjedhje te lira dhe te ndershme.

Opozita është sot e vetmja forcë europiane në Shqipëri.

Opozita ka krijuar një model të jashtëzakonshëm të qëndresës paqësore. Tashmë është e qartë që janë qindra mijëra shqiptarë që nuk pranojnë zgjedhjet e 18 qershorit.

Themeli i Republikes se Re eshte bashkimi i te gjithe Shqiptareve që ne baze te gjitheckaje kane vetem dhe te vetmen gje ate te Lirise.

Zgjedhje te Lira dhe te ndershme. Ndryshimin e madh me Ideatorin dhe Liderin me vizion Europian. Politikanin qe frymezohet nga rinia e vendit. Kryeministri #LulzimBasha

Fotografia e Erald ShullaFotografia e Erald Shulla

Fotografia e Erald Shulla

 

Fotografia e Erald Shulla

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?