Bakalli/ Monarkia është i vetmi shpetim i shqiperisë.

Aktualitet
Sa kohë që e majta në Shqipëri nuk i ka shkëputur lidhjet me të shkuarën kriminale dhe enveriste, politika në Shqiperi nuk ka asnjë shans për të ecur perpara drej Europes, por do të mbetet peng i shantazheve dhe helmeve të dikurshme, duke risjellë në skenë të njëjtën përleshje absurde, mes ushtrive të vdekura Shqiptare Armiku i Shqiperise ka qënë dhe do të mbetet vetem ideologjia komuniste dhe mbeturinat e saj Monarkia është i vetmi shpetim i shqiperisë. 

Rezultate imazhesh për monarkia zogu

Total 2 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?