Manjani : Kastriot Myftaraj është arrestuar për fjalën e lirë

Aktualitet

Ylli Manjani, në një status të tijin në “Twitter” ka komentur arrestimin e Kastriot Myftaraj për artikullin që ai shkruajti ndaj Romana Vlahutin. Sipas Manjanit arrestimi i tij është bërë vetëm se shprehu fjalën e lirë

Ja statusi i plotë i z Manjani:

Myftaraj është arrestuar dhe akuzuar nga Policia! Akuzë ngre vetëm Prokuroria e jo Policia! Ndërkohë është arrestuar për fjalën e lirë…

Total 1 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?