Ja si flenë gjumë kinezët/ FOTO

Populli kinez cilësohet si populli më punëtorët në botë, por, kjo nuk do të thotë se ata nuk mund t jenë dhe njerëzit më dembelë, për sa kohë i zë gjumi në rrugë.

Një gjë të tillë e dëshmojnë dhe disa fotografi të publikuara në rrjetet sociale. Fotot tregojnë disa nga momentet më qesharake, kur njerëzit janë kapur duke fjetur gjumë.

 

0 0 vote
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments