Ja si flenë gjumë kinezët/ FOTO

Kuriozitete

Populli kinez cilësohet si populli më punëtorët në botë, por, kjo nuk do të thotë se ata nuk mund t jenë dhe njerëzit më dembelë, për sa kohë i zë gjumi në rrugë.

Një gjë të tillë e dëshmojnë dhe disa fotografi të publikuara në rrjetet sociale. Fotot tregojnë disa nga momentet më qesharake, kur njerëzit janë kapur duke fjetur gjumë.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *