Alarm për bombë në Elbasan.

Aktualitet

Një alarm për bombë ka vënë në lëvizje policinë e Elbasanit e cila ndodhet ne vendin e ngjarjes.

Bëhet fjalë për valixhe të dyshimtë që është pikasur në zonën pranë teatrit “Skampa”.

Forca të shumta të uniformave blu kanë ngritur një perimetër sigurie zonë.

Nuk dihet se kush e ka lene valixhen dhe se çfare mund te ndodhet brenda saj.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?