A e dini sa ndjekës ka Ronaldo në Instagram?

Sport

Cristiano Ronaldo ka arritur një shifër “magjike”, por këtë herë në rrjetin social Instagram. Ylli portugez ka siguruar 100 milionë ndjekës në Instagram. Ronaldo është në mesin e pesë personaliteteve që kanë mbi 100 milionë ndjekës në këtë rrjet social. Listës i prin Selena Gomez me 199 milionë. Pas saj është Ariana Grande me 104 milionë. Taylor Swift dhe Beyonce kanë nga 101 milionë ndjekës.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?